VIETE ČO PIJETE?

Využite jedinečnú možnosť a nechajte si otestovať Vašu vodu priamo doma, či už v rámci spolupráce s vašim starostom v obci, alebo aj individuálne prihlásením sa prostredníctvom formulára na našom webe.

Radi by sme Vám ukázali kvalitu vašej vody, aby ste reálne aj videli, čo obsahuje voda, ktorú každý deň pijete, používate na varenie, kávu, či čaj, ale aj na každodennú hygienu, sprchovanie a v neposlednom rade aj na pranie. 

V prípade studňovej vody sa štatisticky  najviac stretávame u klientov  s problémami tvrdej vody, výskytu baktérií a dusičnanov. Pri obecnej vode sa jedná najmä o chlór, zápach, pachuť a sedimenty zo zastaralých potrubí.  Voda je to najcennejšie čo nám Zem dáva, bez vody ako vieme by nebol život.

Voda na Slovensku je výnimočná, ale v každej oblasti je aj špecifická. Poďme sa spolu pozrieť na tú Vašu...

Čo získate, keď sa prihlásite do našej kampane VIETE ČO PIJETE?

  1. Venujeme Vám 45 minút, kedy sa dozviete priamo, aká vaša voda je
  2. Urobíme Vám test fyzikálnych a niektorých chemických vlastností vašej vody zdarma, ktorý inak stojí 30 EUR
  3. Získate vyhodnotenie a odborný pohľad priamo na to čo pijete
  4. V prípade, že voda bude mať niektoré vlastnosti nad alebo pod limitnými hodnotami navrhneme riešenia, ktoré Vám ušetria nemalé peniaze, ale hlavne sa budete môcť napiť vašej vody schuti a bez strachu
  5. Takisto získate plnohodnotnú starostlivosť v prípade, že využijete v budúcnosti naše služby a zľavu na montáž akýchkoľvek riešení z nášho portfólia produktov
  6. Naša návšteva a test vody Vás k ničomu nezaväzuje

Kampaň v spolupráci so starostom obce.

Starostovia a starostky ukážte svojim občanom, že Vám na nich naozaj záleží a staráte sa o to najcennejšie a to o VODU u nich doma. Obec v rámci pomoci svojim občanom má možnosť sa zdarma prihlásiť prostredníctvom formulára do našej kampane s názvom VIETE ČO PIJETE ? 

Vyplňte formulár